Виж само едно мнение
  #94  
Стар 1st December 2013, 22:09
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Не съм чела всички отговори, но искам да споделя моето мнение по въпроса, защото пиех различни хапчета от години.
Та аз съм предразположена към напълняване и като тийн бях леко закръглена, та от тогава започнаха мъките. Какво ли не съм пила, всичко излизало на пазара - от различни видове, които нямат никакво действие до ксеникал и Лида.
Лида пиех доста дълго време с прекъсвания. Просто като усетя че съм трупнала 5 килца и веднага почвам хапчетата и свалям. Въртях се в един ужасен кръг на яко тъпкане, сваляне на килограмите, умерено тъпкане, пак яко тъпкане и т.н.
Даже си спомням една година бях качила малко повече, поради любовни мъки, та за около 5-6 месеца, в които я пиех с прекъсвания свалих 16кг и станах толкова слаба, че не ме познаваха роднините. Толкова бях пристрастена към тях, че се чувствах виновна ако съм забравила да си изпия хапчето. Отделно, че не можех да спя от тях и понякога се налагаше да ги спирам за няколко дни, просто за да мога да се наспя. Като наркотик са и аз наистина мисля, че бях пристрастена. Та всичко вървеше така докато не се разболях и смятам, че една от причините бяха хапчетата и ужасното ми хранене. Става въпрос за заболяване на стомашно-чревния тракт.
Та в момента съм на специална диета от 7 месеца не съм пипвала никакви хапчета.
Диетата ми включва доста полезни храни, които се старая да направя вкусни. Пия много зелен чай с мед и въобще храненето ми се подобри много. Достатъчно слаба съм, но най-важното е, че имам здрав вид.
Опознах тялото си и знам как да го контролирам. Много съм щастлива, че не ми се налага да пия гадните хапчета, а да се чувствам добре.
Отговори с цитат