Виж само едно мнение
  #7  
Стар 28th October 2015, 23:43
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Момичета, аз се разочаровах от моя "час" за перманентен грим... Бях се насочила към една жена, която има много последователи и добри отзиви във фейсбук и бях изчакала няколко месеца за свободна дата... Но останах недоволна и като отношение, и това, което ми предлагаха като форма тя и асистентката ѝ. Показах им на снимка черно на бяло какво точно искам, а те започнаха да ме убеждават, че нямало как да "вземат" веждите от снимката и да ми ги сложат на лицето... Което не знам как да го разбирам, снимката беше на мои вежди, нарисувани от мен самата, не просто някакви случайни, взети от интернет... Не разбрах какво толкова сложно има просто да следват формата от снимката, нали това им е работата... Те си рисуваха, каквото си знаят. Както и да е, в крайна сметка станах и си тръгнах, тъй като реших, че няма да рискувам да не се получи това, което искам и да ме е яд, като се гледам в огледалото през следващите 2 години.

Затова сега въпросът ми е дали можете да ми препоръчате някой, който наистина добре рисува вежди? Не съм се отказала още )
Отговори с цитат