Виж само едно мнение
  #338  
Стар 14th May 2011, 15:18
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
А за връхчето, то рязко ли пада надоло, как беше при вас, че аз така много си го харесвам и не искам да е виснало като преди, но не е работено по него и ме е страх да не стане като преди? Дано някой в подобна ситуация се включи за връхчето . Колкото до консултацията след 4/6 месец , само ако имам въпроси бих отишла, по ското притеснения, не мисля че си струва иначе ....
А някоя , която е ходила на консултация, може ако иска да разкаже по подробно как протече всичко, и как доктора се отзова на притесненията ви ?
Лек и усмихнат ден!!!

Не мисля, че връхчето спада рязко надолу. По-скоро постепенно, до 3-4 месеца след операцията (може би най-много до 6). Но при някои явно дори и след година има промени. Всичко е много индивидуално.
При мен връхчето също не е пипано (хрущялите), но пък беше повдигнато, защото сочеше надолу. Казах на док. да ми го направи да сочи напред (не исках чипо). След операцията беше много чипо и аз много се бях стреснала, но после постепенно спадна и сега - почти 10 месеца след операцията - си сочи напред. Надявам се така да си остане, че и аз не искам да ми спада повече
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат