Тема: Стягане
Виж само едно мнение
  #1  
Стар 9th June 2010, 17:45
Аватара на Chiara
Chiara Chiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 15
По подразбиране Стягане

Здравейте, бих искала съвет.

Висока съм 168 см и тежа 50 - 52 кг. Доволна съм от фигурата си и се храня съобразително и правилно - не качвам, нито искам да сваля. Нямам обаче никакви муслуки, защото никога нищо не съм тренирала. Е, ходила съм разбира се по няколко пъти на аеробика и фитнес, но общо взето нищо сериозно и последователно, за да поддържам форма.

Взех си карта за фитнес и тренировките ми доставят огромно удоволствие! Ходя вече 3 седмици по минимум 3 пъти на седмица. За сега ходя на пътеката с много интензивно темпо (почти тичам) и постепенно увеличавам и намалявам наклона за най-малко 40 минути, след което правя стандартни коремни преси (3 х 20) и едно упражнение, което се изпълнява като обратното на коремните и мисля, че е за мускулите на гърба (но при мен действа страшно много за задната част на бедрата). После се разтягам 15 минтуи и правя сауна 10 минути.

Искам най-вече да се стегна, защото тялото ми е много отпуснато и слабо. Ходенето ми доставя голямо удоволствие и не бих искала да го сменям с нищо друго. Въпросът ми е, ако продъжавам да правя тази тренировка и занапред - ще постигна ли някакво цялостно стягане? Предполагам, че отговорът е не - така че, бих искала да попитам за съвет какви упражнения да правя.

Благодаря предварително.
Отговори с цитат