Виж само едно мнение
  #47  
Стар 10th August 2006, 12:32
pokahontas pokahontas не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
А и на пациентите си направо почвам с това,когато знам,че ще ги боли....дори в повечето случаи ,понеже не виждат иглата даже не разбират какво правя...
Е, как не знаят какво правиш? На мен два пъти са ми вадили зъб, и двата зъба бяха здрави, но единият беше тръгнал да расте на небцето, а другият ми го извадиха заради брекетите. Та знам какво е да ти сложат упойка и определено усещам как се забива иглата, а после и изтръпва мястото. Та какви са твойте пациенти, че да не учещат, много ми е странно това. Иначе мен въобще не ме е страх от зъболекари, толкова съм им навикнала покрай тия брекети и всички мъки с тях, че даже ми е приятно да ми вадят зъб. Даже последния път питах лекаря няма ли да го вади най-накрая, преди 10 мин ми беше бил упойката и ме беше хванала. Той много се учуди, каза, че съм първият пациент, който бърза да му вадят зъб, другите все ги било страх. 8)
А да те питам - при мъдреците ако родителите са нямали проблеми, като им растат, значи ли това, че и децата няма да се мъчат? Мога ли да съм спокойна за в бъдеще? Моите зъби са твърде големи, а челюстта ми е малка, затова и имам ортодонтски проблем, значи ли това, че ще имам проблеми с мъдреците, ако тръгнат да ми растат?
__________________
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници.
Отговори с цитат