Виж само едно мнение
  #505  
Стар 9th February 2010, 23:54
Теди Теди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: България
Мнения: 17
По подразбиране

Да така е!Сега съм по слаба от преди дори когато започнах Дюкян,но макар и да наддадох малко пак останах по слаба от преди.Например премахнах пържени храни като мекици готвенето с много олио ,фрютюрници .Ние с моя мъж сме сами дъщерями е на 23 г.и живее с приятеля си и ако ти кажа,че 1 бут олио ми стига за 1 месец ще се очуди някой!Да така е daliq !Но някой не може да го разбере и с тая точкова диета всички отидоха при фиданките и ги следя форума е как сега няма да ядат много ,котато тя постоянно е на едни меса и едни краставици и домати в момента бъка от химикали и сега ядат като не виждали.Аз това не мога да си го обясне с едни торти брускети едно време баба ми само такова е яла !Помина се жената на 92 год.защото ядаха по- малко постеха и ядяха чиста храна.Ние си купихме къща преди 5 год и всяка година си садя домати краставици идр работи но знам какво ям и не бъка от химикали.Тази вечер малко развиваме др теории но все пак са полезни.В едно ядене трябва да има и белтъчини ,въглехидрати и мазнини в допустими норми.Аз когато премахна някое др килце кръвно ,сърце тонус всичко е ок Не че трябва да бъда такава каквато съм била на 18 г това не може да стане о важното е как се чувстваш и дали си харесваш тялото.Май много стана но до утре лека нощ на всички и нека си бъдем полезни!
Отговори с цитат