Виж само едно мнение
  #228  
Стар 4th November 2010, 21:48
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Fking
Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
тази книга се оказа трудна за намиране-в първите 3 книжарници нямаха,ще опитам довечера в Хеликон.
Аз току що си я поръчах от тук:
http://www.book.store.bg/c/p-p/m-471...-alyn-kar.html


btw, някой да е попадал на нея в електронен формат? Бих искал да си я кача и на телефона.


п.с.
Вдигам доста стара тема, но тъй като я изчетох цялата, ще ми е интересно да разбера до къде са стигнали главните герои в нея
Аз я имам в електронен вариант, ако не е прекалено късно за питащия, но пък някой друг може да прояви интерес, та офертата стои
Книгата наистина върши чудо, много лесно се спират цигарите с нея... но май само първия път Докато ви четях си мислех, че май всички пушачи мислят еднакво и докато пушат и когато спрат Аз не пуших три месеца, чувствах се страхотно, повечето тук знаят какво е, няма нужда да обяснявам, докато един ден (подобно на една потребителка от темата) не се насилих (буквално) да запаля за да направя напук на някой, който ме беше ядосал и заради когото си мислех, че съм ги отказала. После прочетох в друга книга, че никога не трябва да ги отказваш заради друг освен себе си, за да не се случи това, което се случи на мен. Естествено запалването беше грешка, за която бях предупредена в книгата и която мислех, че на мен не може да се случи след като цигарите не ми липсваха по никакъв начин, напротив- отвращаваха ме! Та тази "единствена" цигара ми беше отвратителна, прилоша ми, зави ми се свят... и до вечерта запалих още една! Накратко полека- лека се върнах към предишното количество и няма цигара, за която да не се обвинявам още докато я пуша и няма ден, в който да не си обещавам, че от утре пак ще ги спра. Прочетох книгата количество пъти, научих я наизуст... но чудото не иска да се случи пак!
Трябва да призная, че четейки тази тема се нахъсвам пак и би било хубаво в нея да се виждат още мнения на още отказващи се хора, с които да си даваме стимул и да са сигурен знак, че пушачите стават все по-малко и пушенето става все по-антисоциален отвратителен навик!
П.П.макар че пушенето е доказана наркомания, която трудно ще мине за навик, но да не задълбавам
Отговори с цитат