Виж само едно мнение
  #1  
Стар 4th March 2008, 19:36
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране Вашият най-оригинален подарък

Какъв е най-оригиналният подарък, който сте правили?
Надявам се темата да е полезна за всички, които са в търсене на интересни идеи за всеки повод.
Ето някои подаръци, които съм правила:
1. Календар за Коледа, 12 еротични пози при професионален фотограф. Всяка една от снимките беше посветена на нашата история, например една върху маса за билярд (играхме на първата ни среща), друга в хотелската стая, където бяхме заедно за първи път и т.н. Време за изпълнение: 1 седмица за снимките (ако са на различни места, ако ги направите в студио ви стигат 1-2 дена), 2 дена за печат, 1 месец за обмисляне на темите за снимките, една седмица за избор на фотограф
2. Мозайка със снимки, разпечатана на плакат 100х100 см. Препоръчвам ви програмата на Andrea Mosaic (безплатна е, макар че аз направих 5 евро дарение в сайта му, заслужава го). Всички снимки са мои и на неща, които са специални за нас, свързани със спомени или закачливи фрази, включих и всички снимки, които сме си разменили с телефоните. Отне ми 2 седмици за обработка на снимките с Photoshop и 2 дена за печат. Използвах общо 490 снимки, доста от които еротични. Евтин и оригинален подарък.
3.PPS презентация за Коледа, стана доста забавна. Използвах смешни снимки, намерени в Интернет. Отне ми 2 седмици като подготовка и му я изпратих по e-mail. Нулева инвестиция, огромен ефект. Препоръчвам ви да накарате някой негов приятел да му я изпрати (като нещо смешно от Интернет), но не забравяйте да се подпишете на последната страница, ще остане много изненадан и поласкан (и горд пред приятелите си!)
4.Звезда с неговото име. НЕ Я КУПУВАЙТЕ обаче! Тези, които се *продават* в Интернет нямат никаква реална стойност. Никоя световна организация не ги признава. Купете си една хубава хартия за грамота и дневна рамка от книжарница, намерете един хубав font (препоръчвам Интернет -1000fonts) за надписа, намерете координатите на звездата, която ви интересува. Текста ми беше копиран от сайт/а за продажба на звезди, като последният ред беше мой личен текст. Разпечатайте снимка на съзвездието, купете една хубава книга за астрономия и сложете всичко в красива кутия. Общо разходи за около 15 лв, голям ефект, още е убеден че съм я купила за много повече.

Сега е ваш ред

Отговори с цитат