Виж само едно мнение
  #29  
Стар 13th May 2008, 12:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

ilski , сама виждаш, че не мога да кажа от колко време съм на режима.... Есента бях далеч по-стриктна....Изкарах цели 3-4 седмици без прегрешения...резултатът май беше -8 кг...Задържах известно време и след това стремително напред и....нагоре... ...Аз се освинвам сериозно всяка зима, но тази просто надминах себе си... ...В един момент (както всяка пролет ) започнах да се опитвам да се върна към нормалния човешки изглед...., но нещо тоя път (да се разбира последните месеци) срещам сериозна съпротива и проява на малодушие...от моя страна, разбира се....Никой друг не ми пречи... Обикновено при отслабване не търпя чак такива грандиозни неуспехи....И така....тамън сваля някое килце и хайде пак....ям където каквото сваря...ужасно...Да видим докога...Надявам се, че сега като се постопли времето, ще се стресна малко повече...

Да се похваля, че вчера правих упражнения вкъщи с гирички и днес имам сериозна мускулна треска....Е, моят организУм е изключително нетрениран, така че това е нормално, но все пак...да се похваля ...

greengirl , ентусиазмът ти е особено зареждащ !

eli_sss, жалко, че при теб се е получило така... Пожелавам ти да намериж здравословна диета за теб и да постигнеш желаните резултати! 5 дена на белтъчини не е чак толкова много, очевидно твоят организъм не ги понася в такива количества.... И аз четох, че може да се получи алергия от белтъчините, така че и ние (тези, които нямат проблем с това засега) трябва да сме разумни....Той човекът е казал, че няма ограничения в количеството, но все пак разумно...
Отговори с цитат