Тема: Депресия
Виж само едно мнение
  #93  
Стар 1st December 2009, 11:39
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Да ти кажа, не знам за тежките депресии... Според мен всяка депресия си е тежка, никога не знаеш какво ще направи човек в депресия, как ще реагира и т.н. Своята я определям като тежка, поне така я преживявах тогава...
Но доколкото познава Тайна, не е чак толкова зле. А лошото настроение може би е точно депресия, не зная...
За всеки случай съм напълно съгласна с теб, не зная кое е най-доброто лечение, по всяка вероятност за всеки си има различно. Това обаче изобщо не значи, че трябва да се пропуска самопознанието, напротив, всеки човек би трябвало да го направи, ако изобщо иска да разбере какво е щастието. Да се приемеш и да се обикнеш е най-важното нещо. Да се честен със себе си е основното умение на един зрял човек, самозаблудите винаги ни карат да живеем извън действителността и ни докарват психическо неравновесие.
А за помощта пак си права, но не мисли, че сама съм се оправила. Всичките автори, които изчетох, ми помогнаха, освен това обиколих много форуми и четох всякакви мнения за самопознанието, тъй че тооолкова много народ ми помогна, че няма накъде повече. Никой сам не излиза, права си, хубаво е да се потърси помощ.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат