Виж само едно мнение
  #245  
Стар 15th May 2013, 13:27
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Сюзън

И някой да не ме разбере погрешно, никого не агитирам да се оперира при Джамбазов, особено след като броят на недоволните явно напоследък расте. Ако той е занемарил работата си (а никак не ми се иска да е така) - то жалко, жалко за него, жалко за пациентите му. Но нека да не забравяме, че е помогнал на стотици, ако не и на хиляди, включително и на такива като мен, които тогава нямахме друга алтернатива, турската пътека още не беше прокарана и ако и да не е най-добрият хирург в света, то в България беше единствената възможност. Аз лично ще остана безкрайно благодарна за това, което той направи за мен, така както и Нелка най-вероятно ще боготвори нейния турски спасител до края на дните си. И ако някой нарича Джамбазов касапин, то това самò по себе си говори що за възпитание има този човек. Никога не си позволих да обидя хирурга, който преобърна живота ми наопаки (доц. Цветков от ВМА), защото знам, че той е помогнал на много други, но просто при мен яко сгафи (такъв ми бил късмета). Разбира се, описах моя случай, за да може бъдещите му пациенти да направят своя избор, отчитайки както позитивите, така и негативите за него.....и продължих живота си
Отговори с цитат