Виж само едно мнение
  #26  
Стар 4th June 2009, 10:37
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Thomi, съчувствам ти за всичко, което си преживяла. За Бг болниците мога да разказвам много, но честно, не ми се говори.
За Богословова мога да кажа само хубави неща, добър професионалист и човек и в никакъв случай меркантилна. През първата си бременост бях с кръвоизлив и 3 седмици не спрях, докато не се свързах с Богословова. През втората (с близнаци) бях също с кървене и непрекъснати контракции през цялата бременност. Без да изпадам в подробности, благодарение на нейното внимание успях да ги докарам до по 2100г. Не съществува нещо, с което бих могла да изразя бллагодарността си към тая жена, защото ако не беше тя, буквално можеше да ги нямам моите слънчица.
За Мазнейкова - ходила съм само частния й кабинет за рутинни неща. Тя следи бременността на моя близка, чието бебенце обаче нямаше късмет да живее. Не че тя е виновна, но като чуя името й се сещам за близката ми.
По принцип всичко може да се случи, но моля нераждалите да не се плашат. Ако сте избрали Шейново по-добре да си имате лекар. Въпреки, че доболничната помощ е платена без него не може да се доредите за магаре
Отговори с цитат