Виж само едно мнение
  #1  
Стар 13th November 2006, 11:37
Убавица Убавица не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране Абдоминална пластика - д-р Динев?

И аз се реших, момичета, без много да му мисля.
Две години и половина се опитвам да сваля шкембето си, отслабвах и напълнявах поне 3 пъти с 5-6 кила, но установих че няма шанс коремът ми да се прибере.
Родих близначки 2004г. - втора бременност.
Никога не съм била слаба, имала съм малко коремче, но сега е нечовешко огромно тип пети месец шкембе.
След като изчетох тук всикчо, отидох при д-р Динев. Много готин човек!
Прегледа ми корема. Оказа се че при бременност двата муслула, които минават покрай пъпа се разтягат и между тях остава разстояние /при мен -около 3-4 см./. аз се чудех защо като правя коремни преси, по средата на корема ми остава нещо като продълговата подутина - от диафрагмата до пъпа. Просто там няма мускул. При операцията се събират тези мускули, освен че се изтегля надолу цялата излишна кожа /при мен има и доста сланина! / Прави се липосукция, където е необходимо.
Белегът, каза Динев, ще бъде ниско долу, където са ми двете секцио. Имам и още един голям разрез от операция от преплитане на червата, той най-вероятно ще изчезне - в кофата за боклук.
Когато има повече излишна кожа, белегът остава леко набран от горната страна, затова се налага след третия месец да се направи премахване с местна упойка на останалата набрана част,. /явно е нещо като плисирана пола... /

честно казано, голямо доверие ми вдъхна динев, не знам дали да ходя да се консултирам с друг лекар.

Сега проблема е, че трябва да отслабна, КОЛКОТО ИСКАМ. Първия му въпрос беше - това ли са възстановетните ви килограми след раждането. Имам да смъквам 8 -10, ако искам да съм както преди, но се замислих, че поне 3-4 са ми в шкембето.
Сега се опитвам да отслабна, но не мога, естествено, даже пак качих свалените 4 килограма. опитите продължават. поставих си за цел февруари да се оперирам, дано отслабна дотогава...

ето за какво чудо ставаше въпрос, когато бях/ме/ 93 кила:
http://good-times.webshots.com/photo...77055778PYCUUp
Отговори с цитат