Виж само едно мнение
  #13  
Стар 6th January 2008, 16:25
mokro_kote mokro_kote не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Много благодаря на всички писали в темата. Ако все пак някой има нещо да допълни няма да откажа,а на всички вас ще послушам съветите.
Принципно да ви кажа 90% от нещата,които изброихте ги ям и то редовно,и ориза, и месото,и картофите (най-вече)...Само черен хляб немога да се осмеля да ям,а и мисля,че той е за отслабване...

estrella, аз работя в хранителен магазин,но проблема е че там няма микровълнова печка,в която да топля храната.Затова с колежката ми ядеме все някакви салати,риба в консерви,хляб...някаква мръвка, най-често шунка.. Затова имах предвид,че немога да ям нормално и по много.Лошото е и че наблизо няма хубави дюнери,пици,или изобщо нещо такова...

Вчера си купих близо 2 кила банани и мисля да почна на ден да хапвам по 2-3 поне. Взех си и бирена мая от аптеката,защото знам че от нея малко или много се отваря апетита и поне малко се качва. Купих си 3 шоколада вчера от нашия магазин и мисля да ги изям и тях днеска - утре най-късно.
Сега хапнах и заешко месо, нямам си на идея дали се пълнее или не от него...а и имам един въпрос - от ориза пълнее ли се? Китайско става дума,защото обожавам,а и близо до нас има китайски...и хапвам честичко,но ако трябва ще увелича дозите...
И да питам - какво ви е мнението за бирената мая? Някой изпробвал ли е този метод? Казаха ми да я пия 3 пъти на ден по 2 хапчета на приемане....
Отговори с цитат