Виж само едно мнение
  #14  
Стар 6th January 2008, 21:18
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ами и аз малко ще се понатрапя в темата за да кажа, че estrella ти е дала доста полезни съвети....
Първо искам да ти кажа за бирената мая да си я копуваш редовно и да си я пиеш, аз поне качвам килограми, ако не това поне е полезна(витаминчетата са важни)......

А за напълняването искам да ти кажа че със сандвичи, дюнери, китайско, шоколади, консерви и всички неща които си изброила че ги хапваш няма да напълнееш или поне не достатъчно, пък и не е здравословно(ще се поболееш).....
Има два типа телосложение и ти си от втория тип, който може да хапва от всички неща от които се смята че се пълнее, но да не пълнееш.....
Затова обърни начина си на хранене на 100%(знам че е мн.трудно когато работиш, но нищо не ти пречи преди работа да си направиш една обилна закуска) ......
Искам да кажа да прометеш този форум за диетите и този за фитнеса, защото мъжете по- често имат такъв проблем като твоя и имат строги диети за маса(малко е по- различно, но карай)....
Хапвай месо,но не гледай да е мазно както сигурно правиш, а да има хранителна стойност, хапмай яйца, сирене, кашкавал, мляко,боб, леща,ориз, картофи(но не пържени)
И мн. важно нещо гледай на всяко ядене (които през деня трябвя да са най- малко 3 на брой с 2 междинни) да приемаш едновременно въглехидрати, белтъчини и мазнини.....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат