Виж само едно мнение
  #8  
Стар 28th January 2008, 12:58
П-р-о-л-е-т П-р-о-л-е-т не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 37
По подразбиране

Аз не вярвам много - много на инструкторите. Ходила съм при няколко различни и всеки ми казва различни неща... А и се очаква о тях да са завършили някакво спортно образование, най-добре кинези терапия... Ако не поне учител по физическо или треньор по нещо си... А то какво било - досега от 15 инструктора, при които аз или мои познати са ходили, се оказа че само 1 има такова образование... Другите са изкарали някой кратък курс някъде или дори и курс не са изкарвали и си мислят, че знаят всичко... А в кинезитерапията се учи семестриално анатомия на човека, физиология, биохимия, метаболизъм при човека и разни други работи... Все пак 4-5 години учат за това, а не 10 -тина дни...

Аз нямам претенциите, че знам много, но и аз съм слаба. Проблемът на слабите нетренирали жени е стойката, не толкова обемът. Ако попаднеш на свестен инструктор, може да ти направи добра програма да промениш като цяло визията си. Но имай пред вид, че слабите по природа хора имат фини кости, фин скелет, фини мускули - не можеш да се бориш срещу тези гени. Не можеш да станеш набита като Дженифър Лопес, ако имаш структурата на адреналинките Яна и Жана например...
Отговори с цитат