Виж само едно мнение
  #36  
Стар 5th August 2008, 10:57
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета !!!
отдавна несъм писала но не само съм ужасно заета с милион проблеми ами и съм в един "каръшки период"....запали ми се стационарния компютър ....аварира ми колата онзиден по обяд на Донуков точно до ЦУМ ..та 1,5 часа бях блокирала движението ( сетете се какъв екшън беше)
Първо да благодаря на tirra...за новата тема ...браво момиче беше време да почнем на нова стр .

Виждам че доста момичета в последно време се оплакват от задържане ( няма да изброявам поименно) искам само да ви кажа (за тези които не ме познават) ...досега съм 5 месеца и една седмица на режима ...за ударната фаза свалих 4,6 кг ..после по 4-5 кг на месец ...а последния месец само 2,5кг ...и последния ми период на задържане беше над 20 дни ....момичета колкото по малко килограми ви остават да сваляте толкова в по бавно темпото а има и друго когато вече сваляте килца които са стояли на дупето ви повече години е естествено те да се съпротивляват по дълго време ...въпроса е да сте по упорити и стрикни и няма начин резултатите ще дойдат вярвайте ми ...
Отговори с цитат