Виж само едно мнение
  #16  
Стар 25th January 2012, 17:21
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ами аз в интерес на истината вече имам реконструкция.При мен нещата се случиха на един път.Бяха махнати млечните жлези и веднага след това поставени импланти.В интерес на истината гърдите ми вече година след това са супер ,като форма и обем -нямам забележки,възвърнах съ бюста на 20-25 годишна,нераждала,некърмил а жена.Чист визуално нямам никави оплаквания Но покрай всички тези сканадли с ПИП/не съм с ПИП/ и разни лично мои физически усещания ми влезна мухата за реконтрукция със собствени тъкъни.Четох,четох и така........... .Даже и Романски каза ,че гърдите ми в момента са много добри,и ако се чуствам ок,няма нужда от корекция.Но както казах, аз все им треперя.Пък и не едноктратно съм писала ,че едната ме понаболва,като вдигам тежко,преди цикъл......,наскоро чето ,че и Миссссссс е споделила ,че има такива проблеми при вдигане на тежко и преди цикъл,та с замисля,че нещо нормално.Ама аз съм паника и като ми стане така,въпреки,че вотзвучава в рамките на два -три дни аз се шашкам.Посляма да си мисля за ифекции,да си меря температурата,пускам къвни картини......Та с две думи все ги мисля тези импланти.При мен нещата ,тъй като бяха планевани така са направени ,че изообщо не личи ,че съм с реконструкция.Имам шв само под гърдата и окоо аеролата,защо се налоналожи повдигане на еоролите.И за това не бързам,чакам да се настроя.Ти щеше да споделяш нещо за Романски на ЛС,но не пишеш?!
Отговори с цитат