Виж само едно мнение
  #1  
Стар 12th April 2016, 08:52
Symphony Symphony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
Question Не мога да свърша

Здравейте, преди да напиша темата.. бях посещавала сайтове като spodeli.net и осъзнах, как хората там няма да бъдат полезни, за мен тъй като отговора на една такава тема, която започвам сега е "зарежи го, не си подхождате сексуално".
Не знам от къде да започна, на 18 съм, ако годините имат връзка с моя проблем. От 23 декември водя полов живот, но не усещам абсолютно нищо докато правя секс.. нищичко, бях чела много за женската психика и как това се отразява на сексуалния ни живот.. Трябва да спомена, че и приятеля ми преди мен не е имал опит, вече сме заедно от 9 месеца и единствения ни проблем е, че не мога да свърша вагинално.. Не бих казала, че не ме привлича сексуално или че сме си писнали, не го усещам така. Щастлива съм с него.. просто не мога да разбера къде грешим, забелязала съм няколко неща, когато правим орална любов не мога да свърша изобщо, ако не е вкарал поне един пръст в мен. Същото се получава докато той е в мен, без стимулация на клитора, отново не изпитвам кой знае какво удоволствие, даже почти никакво.. но когато стимулирам с ръка, поне аз се усещам, че не се получава правилно, вероятно защото движенията ми са прекалено бавни. Забелязала съм и че когато направи нещо, което не съм очаквала от него, частично удоволствието ми става по-голямо, без стимулация на клитора..
Моля за някакъв обективен съвет,
който не включва "зарежи го и си намери друг"
Не искам. Благодаря!
Отговори с цитат