Виж само едно мнение
  #3119  
Стар 2nd February 2018, 11:12
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariana__m Виж мнението
Здравейте, не съм влизала от доста време и четох нещо за моите коментари относно операцията ми при д-р Илхан няколко страници назад.
Не знам дали моето може да се нарече ринопластика, не съм избирала метода за нея, просто се доверих на лекаря, че може да изпили малко и да добави малко, за да изправи носа, защото останалото си беше ок. Не исках нов нов, исках си моя без гърбица. За съжаление сега носът ми е по-дълъг, много широк, по-безформен и по-голям от преди, което със сигурност не е търсения ефект. Освен това е с дупка отстрани и това го прави да изглежда крив настрани. Явно някъде във възстановяването нещо е станало, снимките от операционната са добре, но и от там нямам снимка в анфас, където ми е основната драма.
Мина 1 г. Положението си е все така. Ужасно много не ми се минава пак през това, но и ужасно много не се харесвам така. Може би ще пиша скоро на доктора, поне така се разбрахме с него. Да пиша като минат 12-18 месеца.
А за болницата- определено не могат да слагат абонати. Аз такава болка от абокат не съм изпитвала, а твърдо не ми е първия. Той най-много ме боля от цялата операция. Дори си мисля, че една от причините да се подуя много след операцията е, че според мен ми сложиха ледената маска след операцията наобратно, защото изобщо не ми беше студено с нея, само по ръбчетата. Обаче бях неадекватна и уморена и нямаше как да се разбера със сестрите. Като се пооправих почнахме с Гугъл транслейт да се разбираме, поисках им лед, но те ми отказаха, защото доктпра не им бил наредил. И само след няколко часа бях като надута с помпа за колело.
Епикриза ми дадоха с много настояване и тя хич не е моята. Пише, че операцията е по отворен метод, пък тя моята не беше. Но в Турция май е така. Не държат на бумагите. И в аптеките всичко дават щедро.
Мартина, ако искаш мога да ти пратя снимки по Вайбър. От тел не мога да си отворя съобщенията, виждам че имам няколко. Като стигна до лаптоп ще чета.
Успех на всички, нищо лошо за никой, но все някой някога тегли късата клечка Въпросът е да не е стандарт тая пуста къса клечка.
mariana__m, заповядай на контролен преглед на 03.03.18, за да видим какъв е проблемът. Ако имаш възможност да дойдеш, обади ми се, за да ти запиша час.
Отговори с цитат