Виж само едно мнение
  #153  
Стар 23rd March 2013, 13:59
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

След всичко изчетено просто съм меко казано потресена. Аз повече от 2 години следя, разпитвам и какво ли още не. Толкова бях надъхана в началото да се оперирам при Джабазов, после реших да отида на консултация, защото както всички знаем из форумите не може да се вярва сляпо на мнения. Та звъннах аз началото на Ноември, за да си запиша час за консултация, като една сърдита жена ми каза " Вие сте номер .., доктора е зает, ще Ви се обадим, когато записваме асовете за консултации" аз естествено бях ок с това. Февруари реших да се обадя пак, да не би да е станала някаква грешка, не нямаше грешка още трябваше да чакам. После случайно на абсолвентския бал, забелязах колежка с правен нос, поговорих с нея, но резултата не беше много добър. Има прекалено месест връх, иначе гърбицата е орязана добре. След още една позната с трагичен резултат, реших да се откажа от Джамбазов, за което мноогоо се радвам. Цялото това чакане би ме убило. Сега на 14.03 си направих ринопластиката и съм изключително доволна, не само от резултата, а от отношението и въобще от всичко. Още съм малко подута, но е съвсем нормално, все пак са минали само 8 дни, но мисля, че резултата надмина очакванията ми. Аз нямах изразена гърбица, главната причина за решението да се подложа на това беше изкривена преграда, която много ми пречеше на дишането. Ако някои иска може да пратя снимки, но само трябва да ми пише да ми обясни как, защото предимно съм читател във форумите.
Отговори с цитат