Виж само едно мнение
  #303  
Стар 4th March 2011, 16:25
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Тази тема не е дискусия за ползите или вредите от пластичната хирургия. тя е тема за конкретен д-р, опита на неговите пациенти, коментари, критики, въпроси и отговори, свързани с ринопластиката от точно този лекар.
не бих искала да се впускам в дълга и излишна дискусия за това кой, как и защо формира в някого някакви нагласи, тъй като смятам, че това е една изкючително дълга, сложна и дълбоко психологическа тема, чието място изобщо не е тук.
радвам се, че има различни мнения, защото те провокират дискусии.
но вярвам, че едно мнение по тази тема (Ринопластика)/пък и която и да е друга трябва да бъде добре обосновано, за да е стойностно.
ако някой не харесва нечии нос да се обоснове - позовава се на собствения си вкус или е самият той/тя пластичен хирург, или човек с дълбоки познания в тази област, който може да даде компетента критика от гледна точка на несполучлива интервенция.

аз лично не виждам с какво мога да бъда полезна - дала съм всичката възможна информация за моята операция и опит, качила съм и снимки.

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Пупи, аз обидни постове не виждам, виждам различни мнения.

Лично на мен повече ми допада този тон, отколкото захаросаните сърчица и целувчици, защото макар и за някого определени мнения да звучат обидно, те имат градивен дух и малко или много предразполагат към размисъл
Отговори с цитат