Виж само едно мнение
  #4  
Стар 22nd May 2013, 09:36
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manofsteel Виж мнението
Здравейте на всички! На 18 год съм 178/78кг та от зимата,ядене,пиене и основно заседяване,никаква активна дейност сега искам да вляза във форма за лятото,по точно да отслабна.Най засегнатата зона е коремът,освен че е много разширен,навсякъде имам мазнини,както и отстрани паласките.От 3 дена се хванах да отслабвам,ето и режима ми
1.Сутрин закусвам с Обилна Салата,домати,краставици и сирене без никакви мазнини(олио,зехтин),1-я ден беше ужас едвам издържах,но сега без проблем ме държи до към 2-3 следобед,после изяждам 2-3 ябълки или някакъв друг плод и към 6-7 след училище ходя да бягам,след като се върна ям отново някаква салата..като цяло храненето ми се състои от плодове и зеленчуци и евентуални сирене,варено яйце...Та основния ми въпрос е! Ще има ли някакъв ЗНАЧИТЕЛЕН ефект това в стесняването на разширения стомах както и свалянето на мазнините,при положение че искам да видя някакъв резултат до Юли,а никак не ми е лесно с чувството глад....Приемам всякакви съвети!
Благодаря предварително!

П.С за килограмите не се притеснявам,зор ми е мазнините и разширения стомах,после се почва здраво фитнес и хранителен режим за мускулна маса.....
След като спрях цигарите качих драстично ...
След шест месечен режим на хранене и здрави тренировки но и много добавки свалих 25кг.
Храненията ми бяха не по малко от 5 на ден , предимно месо , яйца /без жълтъка обаче/ от плодовете само грейпфрут /в останалите има плодова захар , която трябва да се избягва при сваляне на кг. , сирене не повече от 30гр. на ден , което е = на 1 супена лъжица . Хубаво е първото хранене да е богато на протеин , според мен остави краставиците и доматите за обяд и по възможност прави 2 закуски една в 7, след като станеш и една в 10 часът , така ще накараш метаболизма си да работи по-бързо . Младичка си и ако се отнасяш стриктно ще ти се получат бързо нещата . Ако проявиш интерес ми пиши на лични... , мога да ти пратя хранителния ми режим и тренировката с която отслабнах.
Отговори с цитат