Виж само едно мнение
  #1977  
Стар 19th June 2019, 15:52
daisy-8888 daisy-8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
искам и аз да споделя мнението си за ринопластиката при д-р Асенов. Операцията ми беше през април, вече минаха почти 2 месеца, а носът ми изглежда все по-добре. Мога само да изразя възхищението си от професионализма на доктора. Имах гърбица и почти не можех да дишам през носа си, но дишането не беше основният мотив за мен да предприема тази стъпка. Най-важен ми беше естетичният ефект и д-р Асенов се справи перфектно с тази задача. Въпреки, че предварително не бях поставила някакви конкретни изисквания, исках да се премахне гърбицата и носът ми да изглежда по-малък, но дори и аз самата не можех да си представя точно какъв нос би стоял добре на лицето ми. Бях много приятно изненадана, когато доктора ми показа снимките веднага след операцията.
Другото, което ми направи добро впечатление е, че отговаря подробно на всякакви въпроси по мейла... нещо, което рядко се среща сред лекарите, както и че се отнася много добре с пациентите си.
Няколко дни след ринопластиката си поставих и хиалурон в устните отново при него и резултатът също надмина очакванията ми.
Ако в бъдеще реша да предприема някакви други естетични корекции, отново бих му се доверила.
Отговори с цитат