Виж само едно мнение
  #26  
Стар 3rd March 2006, 13:15
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Re: Хм

Разбирам те напълно, но е наистина важно да си направиш изследвания... специално хормонални е най-важно. Както и да ти погледнат скалпа под микроскоп, за да видят дали има останали фоликули или не.

Иначе аз вчера бях на консултация при д-р Страхил Ефремов в клиника Малинов. Човекът беше много любезен. Извика дерматолога на клиниката, който ме прегледа и след като изслуша разказа ми каза, че с мазила надали ще стане нещо. Ефремов беше доста изненадан, но каза, че е правил присаждане на коса само на пациенти, които нямат никаква и не е сигурен че ще се справи с такъв тип "сгъстяване". Още повече, че доста голяма опастност нещата да станат по-зле т.е да останат белези. Общо взето ме насочи при доц. д-р Тепавичарова като ми каза, че тя има най-голям опит в тази сфера. Дори И се обади на личния телефон и ми уреди час при нея в понеделник 11:30. Обясни ми, че тя е доста директен човек и ако не може ще ми го каже направо. Предупреди ме да не се занимавам с биофибри, защото те са със силиконова основа и има голяма вероятност от възпаление, което ще бъде пагубно за моята си коса.

Ако и Тепавичарова ми откаже не знам просто какво да правя. В чужди сайтове съм виждала снимки "Преди-след" на жени с присадена коса, които имат по-малка нужда и от мен. Явно обаче в България нещата не стават така. Остава ми да си събирам пари за операция в чужбина или да търся алтернативни методи.
Отговори с цитат