Виж само едно мнение
  #7  
Стар 26th April 2017, 23:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Здравей !

Справила си се със снимката, но има друг проблем сега, тези приказно красиви очи ми пречат на мисловната дейност и ме разконцентрират, но ще се опитам въпреки това да си дам обективно мнение ! Страхотна снимка наистина

На снимката от преди, лошото е, че не е в пълен анфас, за да видя по добре.
Сега виждам, че в средната част носа ти е бил по тесен, има дори малко неравност от това което виждам, а на горе е по широк.

Това което казваш малко ме учуди, защото е абсурдно да не знаеш, точно какво ще ти правят. Ти трябва да си наясно до най-малката подробност, какво точно ще ти прави, къде и какво ще променя. Там където е малко хлътнало в средната част отстрани, може да се запълни със материал от върха, който трябва да е коригиран.

Мога да ти кажа, че е момента носа ти е много отекъл и чак когато спадне отока ще се види дали всичко е наред, дали няма да има някакви неравности.
Сега е трудно да се разбере дали върха е направен както трябва.

Предполагам, че ти си искала по тесен връх, нещо което доста затруднява българските хирурзи. Не ми изглежда да е достатъчно стеснен върха, ако е стесняван ще отнеме много време до пълното изчезване на отока, повече от 6 месеца, някои дори виждат постепенна промяна и до края на първата година.

Хубавата новина е, че дори с отекъл нос изглеждаш много добре, а той ще става все по малък и дано няма отдолу някакви изненади.

Взимаш ли от хомеопатичните Арника за отоците, те се пият и преди операцията дори. Масажите също ще ти помогнат за по бързото спадане на отоците, задължително ги прави !

https://www.youtube.com/watch?v=pbgRvfXpS0M
Отговори с цитат