Виж само едно мнение
  #9  
Стар 30th January 2017, 10:42
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marin4eto_50 Виж мнението
Здравейте, аз искам да си направя ринопластика от години и лекарят, на който се спрях е Джамбазов. За съжаление обаче свързването с него е мисията невъзможна. В продължение на година ме правиха на луда дамите от регистратурата... в крайна сметка успях да си запиша час. Това, което ми каза е, че той не би пипал носа ми, защото дефектът е съвсем лек, а процентът на неуспешни ринопластики е голям.... ами затова отидох при него, защото знам, че е най-добрият, а и ми вдъхна доверие. Та питането ми е само мен ли ме отсвирва или вече не се занимава с естетична хирургия? Изключително разочарована съм, защото бих се оперирала само при него. И все пак, ако някой може да препоръча друг добър хирург (ринопластика и УНГ) в България, ще съм благодарна.
Много правилно ти е казал лекарят. Намери си работа, занимание, обичай близките си, какво толкова искате всички да си трошите лицата. Тази операция не е безвредна. Дори да ти смели лицето в желаната от теб форма, след години много, ама много ще страдаш...
Отговори с цитат