Виж само едно мнение
  #4257  
Стар 8th June 2017, 16:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дори в момента поне през деня малко от малко трябва да опиташ да раздвижиш гръбнака, да тонизираш мускулите. Дори здрав човек може да получи болки в гърба от залежаване.
Знам, че някои хора имат по-висок праг на чувствителност, но трябва да стиснеш зъби и да се раздвижваш, това е важно и за цялостното възстановяване.

Ако няма усложнения още на вторият месец, ще може да почнеш да си тренираш, ти гърдите няма да ги натоварваш, има много упражнения които може да правиш.
Гарантирам ти, че ако почнеш да тренираш с тежести, с подходящи упражнения ще си оправиш проблемите в кръста.

Сега в никакъв случай не се залежавай, като се повиши кръвобръщението и разрезите ще ти зараснат по бързо. Нали знаеш, че докторите в болницата след операция каквато и да е гледат да вдигнат пациента на крака колкото се може по бързо и да се движи, това от огромно значение за възстановяването.

После ако имаш възможност да ходиш на фитнес, не се страхувай да тренираш с тежести, само така ще изградиш най-доброто тяло и проблемите с гърба ще се оправят.

Това изтръпване е почти сигурно от проблемите с гърба, има притискане на нерв, може да имаш и лека степен на дискова херния. Освен всичко останало, не знам на какъв матрак спиш, но и той е много важен и в зависимост от позата в която спиш. Но скоро ще може да спиш и настрани, аз спя само така, хич не мога по гръб.

Ти май преди 2-3 дни си се оперирала и е нормално сега да те боли повече, но все пак опитвай да се раздвижваш и някой ако може да ти прави масажи на гърба, само дето не може да легнеш по корем. Още няколко дена и ще си много по подвижна !
Отговори с цитат