Виж само едно мнение
  #28  
Стар 9th January 2010, 21:30
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Здравейте хорааа

Вчера не съм се отчитала, защото спах в една приятелка и си прекарахме страхотно, въобще не ми и остана време да седна на компютъра Храната ми обаче си беше на 6, смисъл здравословна от всякъде. Понеже майка й си има кулинарно списание и тази седмица й е била 'снимачна', та трябвало да прави най-различни ястия и имаше супер много и най-различни неща. Богат избор Аз обаче въобще не бях гладна и хапнах няколко доматчета и 1 червена чушка с пълнеж от цедено кисело мляко (може и крема сирене да е било), извара и орехи (тях ги извадих). Много вкусна :P През деня вече не помня какво консумирах, но храната ми не беше лоша, з'то не изпитвам чувство на вина, а и тренирах (юпии най-сетне ). Днес обаче не успях (а си бях решила ), защото цял ден съм на снимки иии така.. Но! Утре-отивам. Мнооого ми се тренира, достатъчно дълга почивка си дадох, а и вчера след фитнеса се чувствах страхотно

Днешната ми храна пак беше на режим 'каквото тялото ми иска', без да си поставям ограничения и забрани. Ето какво се получи. Доволна съм А вечерятаа..пак експериментирах, ставам все по-добра


10:00: банан, ябълка
13:00: зърнено блокче 30гр
14:30: омлет от 1 яйце с извара и филе, ръжена филийка с лютеница и сирене (стига толкоз филийки за тези дни, това беше )
21:30: чушка и половина ( ) с пълнеж от извара, домат и магданоз, на фурна

Дълъг интервал, знам. Ама..нямаше как. Всъщност и в момента не съм гладна (много емоции, много нещо..уморих се, от това ще е , но ще хапна, не искам утре сутринта да се събудя умираща от глад :P

Лека вечер :*
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат