Виж само едно мнение
  #12  
Стар 17th November 2017, 19:17
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Здравей!

Преди време познат (който си направи ринопластика поради проблем с носа) ми каза, че... "да си направиш подобна операция е най - голямата глупост. После никога не си чувстваш носа както преди, дори не го чувстваш като част от теб. Пораженията са големи".
Това важи само за случаите като си опериран в България. Или Африка.

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Това не променя факта, че такава операция, направена от суета, е пълна глупост.
Нито един риск за здравето на човек не си заслужава в името на суетата.
Wtf??

Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Josefine, напълно съм съгласна с теб, точно това имах предвид. Но за мен комплексите са проблем в психиката и човек трябва да се насочи натам, да работи върху себе си, а не да ляга под ножа, защото да си го кажем честно - на никой не му пука какъв ти е носа, то си е за теб, на твоята глава е.
На никой не му пукало какъв ти е носа, по-голяма глупост не можа ли да кажеш? Тогава да изчезнат и операциите за цици, защото всичко е в главите ви а? Ти сигурно си някаква 200кг лелка за която на никой не му пука колко си дебела (защото диетите вредят на здравето), не се подстригваш и не използваш грим, защото на никой не му пука как изглеждаш. Ти сериозно ли? Имаш ли си представа какви възможности стоят пред една красива жена държаща на себеси, и една такава която е просто антипатична и грозна. Говорим за еднакви способности в главата. Айде да сме честни. Няма сфера в живота ни при която втората да има предимство. Външния вид е нещо изключително важно днес за една жена. Той е определящ много често в работата, връзките и успехите като цяло. Има дори жени на тоя свят които не притежават почти нищо друго и се издигат над всички останали, примерите са навсякъде. Мнението ти е леко казано нелепо, а един нос може яко да загрози и най-красивото лице.
Цитирай:
Първоначално написано от marionk Виж мнението
Човек трябва да си подреди приоритетите и да не робува на външността, защото от старостта, бръчките и болестите никой няма да избяга и рано или късно ще трябва да се примирим с това, в което ще се превърнем. Колкото по - рано го разберем, толкова по - лесно ще преминем през промените. Външността, младостта - това са неща до време.
Много филосовски възгледи имаш върху живота, даде ми идея върху какво да мисля цяла вечер . Ами не си мий и зъбите тогава, нали пак ще паднат един ден като на всички останали. Всички накрая отиваме на едно и също място, просто някой са живяли така както са искали, а други просто са се примирявали.
Отговори с цитат