Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #56  
Стар 23rd November 2013, 14:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Като съм ровил назад по темите и виждам колко интересно е било преди години, имало е живот тука и дискусиите са вървели добре. За да се стигне до сегашното положение не съм виновен аз нали, но причина за това има ! По скоро не една причина, а съвкупност от различни такива.

Последният пример идва някъв шматарок, надрисква целия форум със спам във всички раздели и теми и няма кой да реагира да изчисти форума и да ликвидира това безгръбначно мекотело. Ако не са някои приятелства в този форум, заради които влизам да си пиша, както и темите за ринопластиката, вече щях да съм история и нямаше и да им влизам и във сайта !

Сега гледам нещо магазин са направили, дали е ново това или аз сега го виждам. Хората сме различни, аз ако бях собственик на сайта щеше да ми е много тъпо ако видя форума толкова пуст и то трябва и да си доста малоумен, за да не знаеш колко е важно да има активност във форума, защото това ще го изкачва във гугъл, както и сайта, а това е от огромно значение !

Радвам се поне, че открих добри приятели тук, такива каквито не се намират толкова лесно !
Отговори с цитат