Виж само едно мнение
  #1504  
Стар 3rd April 2014, 10:17
Maksi13 Maksi13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравей,да права си че много почти нищо несъм казала за мойте операций просто чаках някой да ми отговори и да споделя с удоволствие)!
Така първа операция 2011 г,болница "токуда" при Д-р Славчев тогава все още завеждащ отделението по " лицево челющна пластична хирургия. Реших се на тази стъпка защото имах съвсем лек "проблем" който в днешна дата отчитам като голяма глупост от моя страна,но за тогава небеше така,имах съвсем лека гурбичка от лявата страна на носа ,много хуваво връхче и тънко което изришно казах на доктора,че неискам да пипа!направиха ми снимки говорехме с доктора какво искам,той изглеждаще толкова сигурен в думите си изобщо неми мина през ума какво ше ми стори.и така операцията мина била е 1:30 min ,minala " успешно" кайто се изразиха сестрите ,по-късно инс доктора се видях обясними че е премахнал гърбичката и ми е направил супер носле! Нямах търпение да го видя ,бях с тампони два дни ,с гипс 7 и доста отекла и подута ,но това нямаше значение в този момент аз просто нямах търпение да си видя носа ,и така когато ми махна превръзките доктора видях нос в формата на извита лодка ,носа ми сочеше нагоре и беше много издълбан,и най-ужасното беше,че върхъ ми омаше нещо като топче (,пипитах какво е това ,а той ми отговори че много скоро ще изчезне трябвало време да мине ,и тн...но и идея си нямах и взех думите му за чиста монета!след два дни се прибрах вкъщи ,бях подира до неизнаваемост ,изгубих си работата защото работех в една медия в Будапеща,никой нейска подути и отекли хора пред екрана,а мойте отоци стояха поне 6 месеца,аз си знам колко сълзи съм изплакала,а когато ходих при доктора той само ми казваше " масажирай си носа и топчето ще се махне,чакай има време!" До момента в който започна да се крие от мен,а аз нейсках повече да го виждам!носа ми висна ужасно много,блиските ми неспираха да ми повтарят ,че не е трябвало да се пипапам сега как ще се оправя ,кой ще ме оперира пак,от къде толкова пари за нова операция,и хиляди още изнервящи неща!9 месеца минаха и се реших на втора операция!!2012,клиника Малинов,д-р Страхил Ефремов! Този път бях наплашена и му обясних как искам да ми поправи носа ,да премахне гурбицата на върха предобита от първата операция,направими дори фотошоп как бих изглеждала след операцията,мноого се харесах и бях спокойна ,че ще се получат нещата! Насрочими операция ,приехаме всичко беше наред ,операцията ми била 4 чаша бях изумена като чух,била много сложна ми каза ,много работа има по-носа ми !!! Аз си казах важното е резултата,твърдеше ,че ми е чупил носа ,стеснявал прегеадата,изпилил върхъ,сущо и повдигане,е да но когато ми махна превръзките имах отново лека подитина отгоре на върха,доревамисе (( бях подута да ,но знаех че потново не се е получило.Разбирасе той ме обеждаваше че всичко е супер,да сум чакала още и тн,,какво да члам му казах аз нали виждал това не е носа ,който исках,сега носа ми криви на едната страна ноздрите ми са много различни една от друга,имам проблем с дишането,хрущяла ми скучърша като си пипна върха на носа,да не говорим колко е ивиснал като баба яга! Ефремов замина за Франция и не е тук да ме види,но аз и нежелая просто му нямам доверие повече,6 мес след операцията забременях,сега имам момчеце на 4 месеца,а от операцията ми мина година и четери месеца,искам да си оправя носа това ми смаза самочувствието просто,но. Ме е страх и незнам на кой да се доверя този оът,за трети път!!(снимки имам само сега как изглеждам и преди операцият,снимките с бинтове и отоци ги изтрих защото ме вбесяваха и се побърквах от яд само като ги видех,как точно мога да прекача снимка тук ??)
Отговори с цитат