Виж само едно мнение
  #760  
Стар 7th May 2014, 22:22
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Не се пъна мила, а просто си изградих такъв речник тук точно, поради доста невежи хора, които не стига че са и невежи, питат за някакви глупости вместо да се поровят в темите и се повтарят като папагали и си чешат езиците, ами и със самочувствие до небесата и щото нали тук на букви.
Първо Имам проф. опит за доста от нещата що се касае до козметика, поддръжка и до някаква степен дерматологичната козметика, или ако ще е по-лесно да го разбереш КОЗМЕТИЧНА ДЕРМАТОЛОГИЯ. Съветвала съм доста неузрели Клиенти които ползват солариум: Как да се ползва, защо трябва да ползват соларна козметика, до колко да седят като престой и от колко мин. да почнат. Също и на кои лампи да си правят тена. Това зависи първо фено типа на кожата, след това от разни неща по кожата като малки бемчици, или лунички или квото се сетиш там щото просто не ми се обяснява дословно. Това се обяснява за да има макс ефект без вреда и запазване на кожата . Същото важи и за консулт за Слънцето, което е в пъти по вредно. За което се спазват най-малкото часове на излагане, отделно мазането с фактори с колко да се почне и кога и как може да се намали с по-нисък фактор за придобиване на качествен тен без изгаряния, допълн. пигментация като петна по кожата и всякакви вреди и увреждания и т.н.
Как да се хидратира кожата освен с мазилата така и от вътре с с добавки и ред други неща. Пък ти си говори не ми пречиш на мен , но на доста други хора които не са запознати можеш да попречиш как си трябва с некомпетентните си и плитки изказвания. Мога да съм полезна тук с доста неща но точно хора като теб ме деактивираха. И както вече казах Интернет е за инфо - според мен главно за това, а не да се чати, кисне по разни онлайн магазини, фейс бук или да не пропуснем изречение от някой от форумите в които пишем щото да си запълним времето с празни приказки.
Жива и здрава да си.
И тъй де, Shadow, така и не разбрахме (понеже повечето сме "доста НевеЖи" )- ти по поставеният от мен въпрос нещо полезно ще кажеш ли или просто ще си говооОооориш като на интервю, заучените клиширани фразички, които ползваш за "неузрелите" клиенти като се изказа в поста си по-горе?Питам, не защото имам нужда от Твоето Вещо мнение, ами защото нещо ти прелива самочувствието от канчето, та да те почешем малко за разкош!
И ако си се "деактивирала" вече, нЕма нужда да се Активираш само заради нас, стои си в покой -мирно и със здраве)))
Отговори с цитат