Виж само едно мнение
  #528  
Стар 25th October 2011, 19:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Хайде и аз да се впиша в тая стара-нова тема

Най-любим за четене съфорумец винаги ми е бил Бари - неповторим стил на писане, изключително тънко чувство за хумор, направо да се чудиш шегува ли се или да ......като видя че е писал изпитвам душевен оргазъм още преди да съм го прочела

Най-много в този форум съм научила от Гуен благодарение на нея няма тайни за мен в областта на пластичната хиругия и женската, непреходна красота.

Човекът който най-много ми допада като начин на мислене и който в най-голяма степен е рабунил духа ми е Стрейнджата.

Най-много ме е разсмивала Марулка ...и Жоро (преди да се изнесе в Секса)

Много ми допадаха ЕмДжито и Пипилота, с хапливия си и директен изказ.

Възхищавала съм се от обоснованите (и изключително дълги ) постове на Солвъра, както и от задълбочените му познания в много области, особено имайки предвид възрастта му.

Изпитвам невероятен респект към Апото. Мъдра, като столетница.

Мария Василева - най-търпеливият съфорумец. Бих искала да съм малка и тя да разкрива света пред мен, ден след ден, с търпение и любов.

Харесвам цербеския хумор на Миската.

Допада ми рядкото, но винаги точно навреме, за да срита някой досадник, включване на Ренката.

Много харесвам откритостта и по детски неподправената наивност на Нелс.

Респект към богатия речников запас на Дезиро (много от словосъчетанията са си негов патент май )



За физическа красота няма да пиша, всички СМЕ много красиви, но все пак най-красив/а е
Отговори с цитат