Виж само едно мнение
  #864  
Стар 18th March 2017, 10:47
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Относно това, че е разсеян имам три случки Първо си записахме час (заедно със зълва ми) за консултация. Разговарях с доктора, разбрахме се за час, дата и място ... отивам, той бил в Япония на семинар (живеем на 250 км от с.Доганово и съм с две малки дечица) .. бил забравил да ми каже, че имал семинар и на тази дата нямало да бъде в България Втори път - записах час отново, консултирахме се, записахме час и дата за операциите. За всеки случай се обадих предния ден да проверя как са нещата, всичко ок ли е? Пропуснали да запишат, че ще има операции и съответно имплантите и сутиените не са налични. С триста зора и този гаф оправихме, с хиляди телефонни разговори. И трето - събуждам се от упойката, болки жестоки и т.н изписват ме, прибирам се у дома едвам дишам, мислех си че ще умра от задушаване, а не от болката. Минавт 4-5 дни аз продължавам едвам да дишам. Поглеждам си сутиена 75 С ... аз съм с подгръдна 85 ... явно са имали такъв наличен, нали бяха забравили за операцията ... Та му звъннах да му обясня и да му кажа, а неговите думи бяха "ооо объркали сме се малко, може да си поръчате от същата фирма нов сутиен 85 С" Та ... такива работи, разсеяни. Въпреки всичко крайния резултат е много добър и не съжалявам, че избрах него. Просто малко повече разговори по телефона и напомняния и питания за всяко нещо и става работата

Последно редактирано от KristinaKG : 18th March 2017 на 10:56
Отговори с цитат