Виж само едно мнение
  #28  
Стар 12th December 2006, 10:08
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Вили, много се радвам, че се появи тук - ти май си единствената с "опит" по темата, и да си призная, ако не беше този "опит" сигурно вече и аз щях да съм минала под ножа на МЕСТНОТО СВЕТИЛО, и кой знае на какъв хал щях да бъда. Звучиш много ведро и обнадеждаващо , и това, че дори се шегуваш, говори колко си силна в действителност. И за мен винаги е било изключително важно да се чувствам комфортно без дрехи, но в момента се чувствам ужасно и със и без - наложи се да "пенсионирам" 90% от гардероба си заради пустия корем, а повечето знаем кокло лесно се намират секси&елегантни дрешки за бременни...Отвратително е да съм принудена да навличам само "торби" над дънките си 26-ти номер и все си мисля как някой ден ще се събудя от този кошмар и пак ще имам плоското си коремче...Е, ще трябва да го изстрадам явно - пък дано се получи така, че поне с дрехи да изглеждам нормално, а другото поне да не е по-нелицеприятно отколкото е в момента. Така или иначе, почти съм се примирила, че повече няма да нося бански-половинки...
М/у другото, и на мен Варна ми е по-наблизо и по-удобно от всякаква гледна точка, но имам още доста време да реша (и килограми да свалям, и парички да събера) - Дотогава се надявам и ти, и другите момичета с "корем-проблем" да се похвалят с отличен резултат и възвърнато самочувствие!
Отговори с цитат