Виж само едно мнение
  #7  
Стар 5th November 2012, 15:08
anonimen89 anonimen89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Бъни, много ти благодаря!
Изчела съм вече всичко това, както и други материали по тази тема. Проблема всъщност е такъв, че практиката показва нещо мнага тревожно, а именно, че с генитални брадавици човек може да бъде заразен и без изобщо да води полов живот или някога да се е докосвал до гениталиите на заразен партньор. Ясно ми е, че се твърди, че само по полов път може да се лепнат тия брадавици, които се предизвикват пък от т.нар. човешки папилома вирус, който се разпространява само по полов път, обаче практиката показва нещо съвсем различно. За това зададох този въпрос и ти благодаря, че ми отговаряш.
За мен е ясно едно нещо, а именно, че този вирус мутира и че явно има и други начини човек да се зарази, не само по полов път. Което е много страшно, защото в крайна сметка човек, който не води полов живот и изобщо няма ни най-малка представа, че би могъл да лепне нещо, когато се окаже, че има по половите си органи такива брадавици, си задава въпроса "от къде дойде това чудо"... Особено пък като се порови в нета и установи, че почти навсякъде пише, че начина да се лепне това е само полов контакт със заразен партньор.
Абе много неприятна работа с две думи.
Тогава въпреки всичко, което е изписано по този проблем, защо все пак има хора, които имат кондиломи, без да водят изобщо полов живот?!
Но явно в медицината наистина се случват необясними неща понякога и няма абсолютно правило за нищо, а винаги има изключения от това, което е прието като някакво правило.
Да пази Господ!
Отговори с цитат