Виж само едно мнение
  #22  
Стар 3rd November 2008, 12:50
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani6
А каква е цената на пакет процедури с Vellasmooth ,защото никъде в нета не намерих информация
_________________
Може би вече си намерила информация за Velasmoot, аз мога да ти кажа къде си правих - в медицински център на петте кьошета- тел..0899162034 Мисля, че там е най-ефтино - 35лв. за една зона и 50-55 за две, имат отстъпки и промоции. Там има и още един апарат New life - за елетро стимулация/май го няма на другд място/. При него процедурите са по-ефтини и също съм много доволна
Не се лъжете да ходите на процедури с Velasmoot в центъра на Петте кьошета!!!!! Аз съм страстна почитателка на Велата , подлъгах се от ниската цена и отидох преди няколко дни на процедура. Първо - по-голяма мизерия не бях виждала. Второ - момичето което ми правеше процедурата изобщо нямаше и минимална представа как се прави тази процедура. Трето и най-важно - Процедурите с Веласмут се правят с един гел, който е от много голямо значение. Ако се използва друг гел или пък изобщо не се използва такъв, не се получава необходимия ефект, а именно едно специфично загряване, което е доста осезаемо /това загряване спомага на радиочестотата да проникне на определена дълбочина /. Във въпросният център НЕ ИЗПОЛЗВАТ оригиналния гел!!! Правиха ми един час процедурата и не получих загряване, гела с който ме мазаха миришеше по съвсем различен начин от истинския.
Останах много разочарована, но за тия пари толкова! Сигурна съм, че тази, която пише и си рекламира "центъра" е самата докторка Пенкова. Едва ли някой би отишъл там освен по погрешка.

Д-р Пенкова, ползвайте истинския гел на Syneron за Веласмут, а не се опитвайте да ловите с трици маймуни!!!!!
Отговори с цитат