Виж само едно мнение
  #26  
Стар 19th February 2009, 21:52
Аватара на anelee23
anelee23 anelee23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 36
По подразбиране

Airen,tova veroiatno zaradi nalichieto na Kaliev sulfat v nego-- moje bi zaradi tova ti e parilo! No 6tom ve4e e sprqlo qvno kojata nqkak si e priviknala kum produkta koeto bi triabvalo da e dobre

mersy za info-to,az tazi apteka ia znam,shte otida utre da vidia kak sa neshtata.Inache nasitina hodih v aptekata na spirkata na r-t Azia ot stranata na samia restorant i kazaha che ne rabotqt s tezi produkti- sega ne mojah da razbera ot izvestno vreme li ili po princip no kakto i da e! ako v aptekata stane-dobre! a ako ne stane- shte se svurja lichno s J&D Medicals. Blagodaria i na Vas za podrobnata informacia,to produkta opredeleno e pod 100lv taka che iavno za dostavka shte mi izleze 5lv,koeto ne e nikakuv problem!

Men obache me pritesniava dali naistina shte ima efekt..Ne znam- ima hora pri koito sum zabeliazala che problema im e po-povurhnosten i se opravia,no moia e takav che s tazi svetla koja na liceto sinkavite petunca,otivashti kum lilavi si se vijdat vinagi ! smiataite- shtom dori se i grimiram i pak ne moga da gi pokria kato horata veroaitno ako ne stane i s tozi krem,prosto shte se naloji da pribegna do niakakuv stranichen lifting na okoloochnia kontur...kolkoto i stranno da zvu4i,predvid vuzrastta mi..predpolagam che samo tova shte pomogne! puk i kakto kazvat- za takiva proceduri niama vuzrastova granica,ne e li taka ?? vajnoto e esteti4eski da izglejda dobre...
Отговори с цитат