Виж само едно мнение
  #168  
Стар 26th December 2020, 20:26
П.Б. П.Б. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 2
По подразбиране Др. Калоян Денков

Здравейте мили читатели, искам да споделя горчивия си опит с въпросния “Лекар Склуптор” Калоян Денков, който ме обезобрази и осакати завинаги Октомври 2019г. След извършена от него Vaser Lopo и J plasma завърших в реанимацията с преливане на кръв и сепсис с 20% шанс да оцелея. 2 месеца ме остави да вървя с некротирала кожа, прегорена с Лазара, твърдейки, че е нормална реакция след интервенцията J plasma, което можеше да ме доведе до 2 ри сепсис. Веднага след операцията започнах да се надувам като балон на различни места на корема, което според него беше въздух между тъканите и течности, а се оказа огромна херния 6/6.5, и отваряща се друга от другата страна, когато отидох в болница и направиха скенер и прекъснат нерв. От тогава имам 2 операции за затваряне на хернии и предстои 3 та и 4 та за дефектите и обезобразената кожа. Пиша ви за да не се залъгвате като мен от рекламите, които си прави, а да се замислите дали това е човека, на който да се доверите??? Днес, аз съм с деформиран и неподвижен коремен мускул, обезобразяване и ограничени движения. Ще съм благодарна, ако моята история спаси живота на някой. П.Б.
Отговори с цитат