Виж само едно мнение
  #9  
Стар 31st July 2009, 23:36
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

1. Име и пол? - Хев, уомън
2. На колко години сте? - почти 17
3. Кога за пръв път правихте секс? - месец преди да направя 16
4. Кое предпочитате - да правите секс, или да правите любов? И защо? - Любов, защото отдавам не само тялото си, но и душата, пълна с чувства и любов.
5. Винаги ли успявате да достигнете до оргазъм? - Не.
6. Използвате ли презервативи? - Да.
7. Какво е за Вас сексът? - Удоволствие, страст..
8. Кое е нещото, което Ви възбужда най - много? - Приятеля ми да ме целува страстно по тялто.. пффф.. откачаааам..
9. Какво правите веднага след секс? - Гушкам се силно в любимия и му казвам, че го обичам.
10. Правите ли орален секс? - Не е от най-любимите ми неща, но да, правя.
11. А анален? - Не..
12. Кое е най - нестандартното място, на което сте правили секс? - уф.. хъх..
13. Опишете най - шантавата си сексуална фантазия! - Ами то не е шантаво, нормално си е според мен - тройка с още една мацка.. хах
14. Кое е нещото, което щом партньорът Ви направи или каже веднага полудявате от страст и желание? - Само като ме погледне с Онзи поглед и ми каже " Оле, толкова си красива.. искам тее.. " и съм готова.
15. Използвате ли лакомства по време на любовната игра ( ягоди; сметана; шоколад или друго нещо? Какво е то? - Ягоди, сметана.
16. Кое е най - романтичното Ви сексуално преживяване? - Като спах при настоящия ми приятел.. сготвихме си, гледахме филм, после се сещате... че и на сутринта пак..
17. Коя е любимата ви поза? И защо? - Зависи ми от настроението..
18. Колко често правите секс? - 2-3 пъти седмично..
19. Правили ли сте групов секс? А искате ли да правите? - Не съм и нямам желания.
20. Случвало ли Ви се е да направите гаф, по време на секс? Какъв е той? - Демек?
21. Кои са думите, които най - често изричате докато правите секс? - " Не спирай "
22. Кога за последно правихте секс? - Във Вторник
23. Честно ли отговорихте на въпросите ми? - Да
__________________
жия
Отговори с цитат