Виж само едно мнение
  #18  
Стар 9th April 2013, 12:14
Аватара на Слави
Слави Слави не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Отговор в тема

Здравей !
Не знам дали си чувал за фирмата Каяни ? Тя е нова на БГ пазара и е едва от 6 месеца . Има едни страхотен продукт , който се казва Каяни Нитро Ефекс . При приема му организма започва да произвежда Азотен монооксид , който е уникален по своята същност :

Ефекти на азотния моноксид:
1.Разширява коронарните артерии, също и други артерии, стимулира кръвообращението в кръвоносните съдове, като по този начин подобрява снабдяването на тъканите с кислород и хранителни вещества.
2.Намалява кръвното налягане
3.Отпуска гладките мускулни тъкани в кръвоносните съдове
4.Стимулира растежа на нови съдове, по този начин заздравяването на раните
5.Възпрепятства слепването на тромбоцити, образува -нето на тромби
6. Обръща процеса на атеросклероза
7.Намалява нивото натритицерид
8.Играе роля за облекчаване на астма, в ранния стадий на болестта Алцхаймер и вероятно при ADHA (хиперактив -ност)
9.Азотният моноксид пряко намалява болката чрез по доброто снабдяване с кислород на нервите.
10.Образувайки се в левкоцитите унищожава нашествени -ците: бактерии, гъбички, паразити.
11След трансплантация намалява опасността за отхвър -ляне на органа.
12Прекратяването на възпалението причинило оток, намалява исхемичната - смущения в кръвоснабдяването на сърцето - болка.
13 Допринася за регулиране на заздравяването на фрактури, стимулира формирането на костни клетки и минерализацията.
14.Пречи на унищожаването на костните клетки (osteoclasts)
15.Допринася за целостта на зъбите и венците.
16 Абсорбира се също и през кожата, може да се прилага за рани, язви, изгаряния, болящи места, и при кожни болести.
17.Естествена Виагра: подпомага ерекцията, и подобрява сексуалността и при двата пола.
Аз съм дистрибутор на тези добавки . Станах такъв защото направих една ''Флебо тромбоза '' . Запуши ми се магистрална вена на десния крак на 90 % . Благодарение на Каяни се оправих.
Ако имаш въпроси пиши ми ...
Станислав
Отговори с цитат