Виж само едно мнение
  #3  
Стар 8th April 2015, 15:31
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Рядко коментирам, но като видя писания като коментара на lily.ana в друга тема, възмущението напира в мен.
Ето линк към темата:
http://www.tialoto.bg/forum/showthre...d=1#post804029
Това са хора, които се изживяват като ментори и се опитват да цензурират интернет пространството подбудени от комерсиални цели, като въпросния човек с псевдоним lily.ana. Изгубих от времето си да прочета добре завоилираните реклами, вмъкнати между безвкусно, уж наушким написани неграмотно глупости, но признавам си нямах сили за повече от една страница. За да не звуча голословно ги публикувам, нека всеки сам си направи изводите.

коментари на lily.ana:

Не се наемам да препоръчвам хирурзи. Прочети актуалните теми в раздел Мамопластика и се ориентирай. В горното си мнение казвам, че не бих избрала изброените от теб хирурзи... това е лично мнение базирано на всичко прочетено тук.


Има цял раздел мамопластика, в който темите не са стари..... чети там! Колкото до Тонев, Динев и НГ.... аз не бих избрала нито един от тях.

При кой се оперира?

Брау.... ИлЮ е пич с главно Ч

Не се хвърляй веднага на по-големи. При Стоянов мисля реоперацията е по-евтина. Виж цените в сайта на Есте...

Това е информацията в сайта на Есте Клиник:

Смяна на импланти на оперирани в Aesthe Clinic ,Replantatio - 1500+ импланти (цените са в евро)

Що си решила, че няма други гелове с ув? Дерматикс Ултра е със същите параметри като Зерадерм. – има и публикувана снимка, недай си боже да се объркаме.

Хехе.... тук сАм Ве.... няма да изчезвам

Начи аз едно време като ходех по консултации си бях чукнала среща и с въпросния енчев.... не се появи и му теглих една дъъъъъъъъълга и такаааааа

За толкова имах сили, друг може да поеме щафетата.

Последно редактирано от Kakvoto : 8th April 2015 на 15:35
Отговори с цитат