Виж само едно мнение
  #59  
Стар 4th November 2009, 11:32
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря, ina79d!
Е, оказа се, че може. 8-те единици БТ бяха сложени в 4 точки, по две от всяка страна на средните ръбчета на горната устна. Уффф, как го обясних, дано да си ме разбрала. БТ се инжектира по-дълбоко, чух д-р Янков да казва, че трябва иглата да влезе на 4-5 мм навътре, за да се уцелят точно мускулите.
Действително се блокираха бръчките, които ти се оформят при "всмукване" на цигарения дим от цигарата. Аз от години съм хвърлила цигарите, но заради тях, а и заради твърде динамичния връх на горната ми устна (такъв ми е начина на говорене), там имах вече 2 вертикални чертички.
Чувството не е много приятно в началото - леко заваляш съгласните при бързо говорене, но докторът казва, че до месец се свиква.
Освен това, всички у дома казват, че сега горната ми устна изглежда малко по-голяма, защото го няма характерното свиване от преди, особено когато говоря и се усмихвам. Т.е. опъването на бръчиците доведе до оптическа измама за по-голяма устна, което си е супер.
Не зная обаче, ако имаш повече от 2 пушачески бръчици, дали ще ти сложат БТ на повече от 2 места... Трябва да питаш лекар за това.
Но при мен подейства добре! Е, както каза д-р Янков :"Може би няма да можете да свирите с уста!", но голяма работа!
Отговори с цитат