Виж само едно мнение
  #2363  
Стар 14th March 2010, 12:49
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ами, ако ти се слуша музика, която тук се слушаше 2002-ра година, става, но аз ако бях собственик на клуб не бих го поканил.До 3-тия микс беше добре, но точно там направи една добре позната грешка, която говори само за едно - не си познава музиката, която пуска.Предвид това, че това е официален негов сет в нета, пък ми говори и за нещо друго - мързелив е, т.е. поне като ще прави официален сет за сваляне, да се запознае с музиката за сета си, ама и това не е направил.Иначе останалото до 6-тия микс е добре, но си е жив Трибал и то доста комерсиален.А 6-тия микс е без коментар...И ти ще се справиш по-добре.Едиснствените, които канят отвън DJs, подбират хора доста по-напред в материала.А идеята ми по-горе за цената му ми беше такава, че който и да е извън БГ DJ минимум за участие прибира 1000 евро.Покрай това се осигурява и спане, ядене и други.А този определено не си заслужава парите.
Виж друго е ако искаш да му шепнеш на ушенце.По-вероятно е да те огрее като идеш в USA на някое негово участие.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!