Виж само едно мнение
  #43  
Стар 12th April 2009, 17:51
Аватара на Vanilla_Dee
Vanilla_Dee Vanilla_Dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!

Забелязвам, че темичката отново е в застой, но се надявам скоро да има малко повече активност по нея.

В момента аз правя лечебното гладуване на Л. Ковачева и днес е моят 4 ден. Не съм забелязала настроението ми да се е влошило или отношението ми към околните. Ако някой е минал през този етап при гладуването, мисля, че просто при него/нея се е получило така, но това не е генерално правило за всички.

При мен тонусът и настроението са на ниво и се чувствам много бодра и по-чиста, макар че са минали само няколко дни. Според мен при всяка диета най-важна е нагласата. Ако не си готов да отслабнеш и да се прочистиш и съзнанието ти не е на тази вълна, едва ли ще го постигнеш.

Съглсна съм с мнението на dvalev, че захранването и навиците, които остават след диетата са най-важната част от нея. Всички, които по някакъв начин са се сблъскали с този проблем, знаят, че самото сваляне на килограми не е най-трудната част. Задържането им обаче е, защото тук вече става въпрос за истинска воля и самодисциплина.

Уважавам мнението на SilviyaGregory, но все пак мисля, че за 20 дни едва ли недостигът на натрий в организма ще доведе до фатални последствия. Разбира се, както всяка друга диета, и тази трябва да се разгледа индивидуално и ако някой има проблеми с недостиг на натрий, едва ли това ще бъде най-добрият избор на диета.

Това е от мен
Отговори с цитат