Виж само едно мнение
  #45  
Стар 27th August 2009, 22:44
Аватара на basilika
basilika basilika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Greenland.....
Мнения: 46
По подразбиране

При д-р Емилова съм била през....2004г мисля беше...в доста незадоволително състояние на тялото и духа.
Да, шока първите дни е голям. Но че си нещастен е глупаво да се твърди. Ако си отишъл с идеята, че отиваш да се мъчиш, то ще се чувстваш и ще изглеждаш измъчен. В психиката е скритото оръжие.
Людмила Емилова е невероятно обаятелна жена, има страхотно излъчване, умее да внушава, убеждава...тя проповядва. Излъчва здраве и заразява с него.
Свалените кг са относителни за всеки организъм, колкото си по-болен и дебел общо взето, толкова повече сваляш. Аз намалих около 12 кг от теглото си ..... сега съм дори под кг, с които си тръгнах от там. Без да продължавам да спортувам, и ако види как се храня, сигурно ще й стане зле...
Явно организма се е пречистил и е успял не само да запази теглото си, но и да заработи правилно, така че да е в оптимален режим.
Но режима, койта се налага там....никога не може да се постигне в домашни условия... Искате ли да има ефект, мястото ви е при нея. А не гладен в къщи
Отговори с цитат