Виж само едно мнение
  #49  
Стар 28th August 2009, 11:54
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Не с всичко мога да се съглася.
Първо- Да познавам човек,който е задържал успеха след посещенията си при д-р Емилова.
Второ не всико се свежда, просто до това да имаш воля. Тя е най- важното естсвено,но посещението на такъв център също е добър вариант. Особено ако имаш сериозни проблеми с килограмите,които вредят и на здравето ти, и на живота ти, и на всичко. Това е като нарко комуната, основното е волята и желанието на постъпилия, но е факт,че шанса да се откажеш от наркотиците е по- голям когато си в нея, отколкото когато се опитваш да го правиш сам във вас,заобиколен от хора които ти подават спринцовки. Малко пресилен пример,но върши работа.

Цитирай:
Ако целта е лечение, тогава въпросът е друг и не смея да се изказвам.
Да целта е лечение,но на болести които са в следствие на излишните килограми. В което има логика. Ако си се хранил по ужасяващ начин години наред и си станал 120 кг. с хиляда и триста болести, да изчистиш организма си като започнеш с 14 дневно гладолечение, не е толкова лоша идея

От собствен опит, мога да кажа, че когато правих това гладолечение(беше много отдавна ), кожата, ноктите, цвета на лицето,начина по който се чувствах- всичко се промени. Друг е въпроса,че реших, че щом ми е толкова готино мога да живея така "цял живот" и вместо за 14 дни ,го направих за 3 месеца, докато не започна да ми прилошава на всяка крачка.
Това което искам да кажа е, че ако следваш съветите на д-р Емилова(не прекаляваш в нищо) и имаш много воля ( в клиника или у дома) "диетата" е прекрасна. Гладолечението е прекрасно. Особено като се има в предвид живота,който живеем и храната която ядем в наши дни.

Цитирай:
Не ме кефи идеята да плащаш, за да стоиш на пълна маса, без да ядеш (разкази от познати). Ако имаш воля, ще го направиш в къщи! Ако нямаш воля, никакви "лечебни" програми не помагат.
С това също не мога да се съглся напълно.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат