Виж само едно мнение
  #645  
Стар 8th October 2007, 09:32
love love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 19
По подразбиране да ви попитам за спешен съвет

Здравейте момичета,

през юни си направих операция-295 подмускулно, при Стоянов...ок обаче още тогава усетих, че едната -лявата гърда -е по-дискомфортна..леко по-голяма е, със стрелкащи болки от левия страничен мускул, е вече повече от 2 м се прибави и силно напрежение в жлезата /сякаш съм пред цикъл и ще експлодира /, нали знаете какво е усещането , когано те пристегне сърцето-нещо такова усещам вече 4месец-Стоянов каза, че е най-вероятно от това,че джоба е по-тесен и левия страничен мускул не се е отпусналлллказа,че ако искам след 5-6 месец/ако още болир което не било нормално/ще влезе и ще го отпусн.....мамологът д-р Свещаров каза, че не се вижда нищо...но дори в момента усещам това непрестанно пробождане вътрешно,сякаш в ребрага.Не усещам джоба да е по-малък-дори движа импланта по-лесно отколкото на дясната гърда...същата гърда ми е слабо чувствителна в участъка ляв-долен, а мястото под зърното-тази долната част продължава да е дискомфортна...наистина незная какво да направя-да чакам, да отида пак на лекар-ама какво от това, как да разберат защо и какво точно има на л гърда...Моля, ако някой е имал подобно "препятствие" или може да ми даде лог обяснение да се включиллБлагодаря
Отговори с цитат