Виж само едно мнение
  #62  
Стар 15th December 2009, 22:13
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, Томи, малко си крайна, по Мазнейкова да съдиш за всички частни АГта...тя, Мазнейкова, достатъчно се изложи със случая Весела Неински и починалата родилка (отделно аз за нея отпреди частната й клиника знам за абсурдни диагнози), затова се учудвам, че си се съгласила там да те оперират.

Аз раждах последния път в частната Св. Лазар, там са ми правили и миомектомията. Отделно само там ходя на АГ профилактика, и там ми беше следенето на последната бременност. И в реанимация, и извън нея по клиниката е изключително чисто, явно главната сестра там си върши работата.

Отделно, бързо и адекватно реагираха при тежката жълтеница на малкия (това, дето му викам "на Хавайте"). Самотот раждане няма да го коментирам, много съм доволна, но най ме впечатли как д-р Николов лично ме зави с електрическо одеало след раждането и не си легна (това става в 2 ам), докато не се увери, че почва да ми става топло (не знам как е при вас, но на мен след самото раждане, след всяко раждане, ми става студено и почва да ме тресе).

А в държавните АГ на какво съм се нагледала...и 3 пръста прах под леглото на родилките, хлебарки по прелялата кофа (с лигнини с лохии) в тоалетната, и неувити в топло бебета след раждане, защото не било дошло прането, и са ме държали с часове в носилката в студен ветровит коридор...Благодаря, поне това вече мога да си позволя да си го спестя.
Отговори с цитат